MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 13857252
nr 1385 7252
Bokskåp
1800-tal, Mahogny/valnöt. Bredd: 106 cm. Djup: 33 cm. Höjd: 183 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador, delar saknas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:43:53
500 kr
600 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr